54. aukció
Scheiber Hugó férfi alak
111

Scheiber Hugó (1873-1950)

Mezőn

Olaj, papírlemez, 33,5x21 cm
Jelezve balra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft