61. aukció
Koszta József (1861-1949) Mezőn (Dolgozó nők a mezőn), 1937 előtt
216

Koszta József (1861-1949)

Mezőn (Dolgozó nők a mezőn), 1937 előtt

Olaj, vászon, 95x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

¦ Az Ernst-Múzeum kiállításai CLXIV. Koszta József festőművész, Szentgyörgyi István szobrászművész és Urumoff Péter festőművész gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1937. január, katalógus: 96.

¦ Pesti Napló Képes melléklete 1937. január 10.