14. aukció
Bitay Árpád (1900-1935) Mezőn sétáló kislányok
66

Bitay Árpád (1900-1935)

Mezőn sétáló kislányok

Olaj, vászon, 66x105,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bitay Á.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft