68. Aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Mi kertünkben
97

Litteczky Endre (1880-1953)

Mi kertünkben

Olaj, vászon, 56,5 x 56 cm
Jelezve jobbra lent: Littecky
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft