1. aukció
Kákai Szabó György (1903-1964) Mi ketten, 1938
23

Kákai Szabó György (1903-1964)

Mi ketten, 1938

Olaj, vászon, 74x59 cm
Jelezve jobbra lent: Kákai Szabó Gy. 938 XI. 5.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft