26. aukció
Than Mór (1828-1899) Mignon, 1878
52

Than Mór (1828-1899)

Mignon, 1878

Olaj, vászon, 126,5x90 cm
Jelezve balra lent: Than Mór 1878
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

Proveniencia: egykor Jálics Vilma úrnő tulajdonában (1928)

Reprodukálva: Művészet, 1928, 735.