27. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Mikrokozmosz, 1945 körül
161

Marosán Gyula (1915-2003)

Mikrokozmosz, 1945 körül

Olaj, farost, 65x89 cm
Jelezve hátoldalon: Marosán
Kikiáltási ár: 650 000 Ft