41. aukció
Vén Emil (1902-1984) Milánó II
7

Vén Emil (1902-1984)

Milánó II

Olaj, farost, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Vén, Jelezve hátoldalon: Vén E Miláno II 80x60
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft