54. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Mimi gyöngysorral, 1929
141

Frank Frigyes (1890-1976)

Mimi gyöngysorral, 1929

Olaj, vászon, 49x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 1929
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 500 000 Ft