9. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Mimi piros ruhában, 1931
13

Frank Frigyes (1890-1976)

Mimi piros ruhában, 1931

Akvarell, papír, 42x34 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 1931
Kikiáltási ár: 220 000 Ft

152

Frank Frigyes (1890-1976)

Akt, 1966

Kikiáltási ár: 600 000 Ft