11. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Mimi sárga fotelban, 1938
64

Frank Frigyes (1890-1976)

Mimi sárga fotelban, 1938

Olaj, fa, 131x90 cm
Jelezve balra lent: 1938 Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Oeuvre katalógus: Gerencsér Éva: Frank Frigyes Bp., 1965. 101. szám

Kiállítva: Műcsarnok, 1973., – Vigadó Galéria, 1991.