18. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Mimi
20

Frank Frigyes (1890-1976)

Mimi

Akvarell, ceruza, papír, 45x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Proveniencia: Balabán Imre gyűjteménye

Kiállítva: Csoportkiállítás a szépművészeti kiállítások helyiségeiben. Frankel Szalon, Budapest, 1932. augusztus, katalógus: 13.

8

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágok

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
144

Frank Frigyes (1890-1976)

Kisfiú portréja

Kikiáltási ár: 420 000 Ft
219

Frank Frigyes (1890-1976)

Pihenő a fa alatt, 1955

Kikiáltási ár: 550 000 Ft