31. aukció
Keserü Ilona (1933-) Mind III. 1983
134

Keserü Ilona (1933-)

Mind III. 1983

Olaj, vászon, 90x60 cm
Jelezve vakrámán: Keserű 90x60 Mind III. 1983. január"
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft