73. őszi aukció
Lossonczy Tamás Francia Iskola
134

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Minotaurusz, 1946

Akvarell, papír, 15,5 x 34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás 1946
Jelezve jobbra fent: 1946 Jún 18
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft