39. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Mint egy ikon, 1953
129

Bálint Endre (1914-1986)

Mint egy ikon, 1953

Olaj, fa, 34x25 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 950 000 - 1 500 000 Ft

•korábban Dr. Mándy Stefánia tulajdonában (1984)

•Bálint Endre kiállítása. Műcsarnok, Budapest,
1984. november 23. – december 30. katalógus: szám nélkül

•Bálint End