73. őszi aukció
Zsolnay Júlia dekorminta
124

Zsolnay Júlia (1856-1950)

Mintalap a Zsolnay dekorkönyvben a 686. dekorhoz, 1880

Akvarell, fedőfehér, ceruza, papír, 40 x 49 cm
Jelezve jobbra lent: ZJ 1880
Hátoldalon: No 219
Jelezve középen: Facon 518, decor 686
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft