11. aukció
Vaszary János Miramare olaszország
149

Miramar, 1927

Olaj, vászon, 48 x 59 cm
Jelezve jobbra fent: Miramar. 1927. Vaszary J.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft