A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Poll Hugó (1867-1931) Mise után, 1896
18

Poll Hugó (1867-1931)

Mise után, 1896

Olaj, vászon, 93x137 cm
Jelezve jobbra középen: Poll Hugó Paris 1896