20. aukció
Nyilasy Sándor (1873-1934) Mise után
168

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Mise után

Olaj, vászon, 79,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Nyilasy
Kikiáltási ár: 550 000 Ft