10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Zádor István női portré, Miss Duna
7

Zádor István (1882-1963)

Miss Duna, 1936

Olaj, vászon, 70 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Zádor István 1936
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ A szolnoki művésztelep mesterei. Zádor István. Damjanich János Múzeum, Szolnok, 2023. április 15. – június 24., 362. o.

REPRODUKÁLVA:
¦ Kosári Aurél kedvenc tárgyainak lajstroma. Pécs, 2012, 28. o.