15. aukció
Benczúr Gyula (1844-1920) Mitológiai jelenet, 1919
163

Benczúr Gyula (1844-1920)

Mitológiai jelenet, 1919

Olaj, vászon, 99x69 cm
Jelezve balra lent: Benczúr Gyula Dolány, 1919
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft