52. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Mitológiai jelenet
199

Lotz Károly (1833-1904)

Mitológiai jelenet

Olaj, vászon, 65x153 cm
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft