13. aukció
Markó Károly, Id. és Markó Károly, Ifj. Mitológiai jelenet Tivoli mellett, 1840-es évek
51

Markó Károly, Id. és Markó Károly, Ifj.

Mitológiai jelenet Tivoli mellett, 1840-es évek

Olaj, vászon, 33x49 cm
Jelezve balra lent: C. Markó S et J.
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft