5. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Mocsaras táj nyírfákkal
74

K. Spányi Béla (1852-1914)

Mocsaras táj nyírfákkal

Olaj, fa, 31x37,5 cm
Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft