31. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Mocsaras táj
58

Mészöly Géza (1844-1887)

Mocsaras táj

Olaj, papír, 23,5x64 cm
Jelezve balra lent: M.G.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft