5. aukció
Herman Lipót (1884-1972) Modell a műteremben, 1937
84

Herman Lipót (1884-1972)

Modell a műteremben, 1937

Olaj, vászon, 81x60 cm
Jelezve hátoldalán: Herman Lipót 1937
Kikiáltási ár: 500 000 Ft