26. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Modell és manöken
74

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Modell és manöken

Olaj, farost, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Molnár C. Pál legújabb képei. Csók István Galéria, Budapest, 1977. szeptember 29. – október 13., katalógus: szám nélkül