26. aukció
Szüle Péter (1886-1944) Modell gyöngysorral, 1919
164

Szüle Péter (1886-1944)

Modell gyöngysorral, 1919

Olaj, vászon, 50x38,5 cm
Jelezve jobbra fent: Szüle 919
Kikiáltási ár: 180 000 Ft