Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Pechán József (1875-1922) Modell pamlagon, 1912 körül
134

Pechán József (1875-1922)

Modell pamlagon, 1912 körül

Olaj, vászon, 49x72 cm
Jelezve jobbra lent: Pechán József