47. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Modellek műteremben, 1923
146

Szőnyi István (1894-1960)

Modellek műteremben, 1923

Olaj, vászon, 61x46 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1923
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft