7. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Modern Vénusz, 1942
73

Klie Zoltán (1897-1992)

Modern Vénusz, 1942

Olaj, vászon, 100x80 cm
Jelezve jobbra lent: Klie, jelezve balra lent: 942
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

Kiállítva: Képzőművészek Új Társaságának kiállítása, Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület. 1943. október 3. – november 14. 111. tétel