61. aukció
fe Lugossy László (1947- ) Mögöttem zebra, 1998
113

fe Lugossy László (1947- )

Mögöttem zebra, 1998

Olaj, horgolás, karton, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: feLL98 Jelezve hátoldalon: Mögöttem Zebra Fe. 98
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft