Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Berény Róbert (1887-1953) Monacói tengerpart, 1906
13

Berény Róbert (1887-1953)

Monacói tengerpart, 1906

Olaj, papírlemezen, 76x57 cm
Jelezve balra lent: Berény. 1906 Monaco