50. Jubileumi Aukció
Berény Róbert (1887-1953) Monacói tengerpart (bord de monaco, monakói [sic!] part), 1906
30

Berény Róbert (1887-1953)

Monacói tengerpart (bord de monaco, monakói [sic!] part), 1906

Olaj, papírlemez, 76x57 cm
Jelezve balra lent: Berény. 1906. Monaco. Hátoldalon autográf felirat [tussal, ecsettel]: 3. / Bord de Monaco / Berény ceruzával kisebb keretben: Berény / Monakói part / Ára xxxx [kikaparva] K
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 80 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
‣ Salon des Indépendants (Société des Artistes Indépendants), 23ème Exposition. Grandes Serres de l’Alma et des Invalides, au Cours-la-Reine. Párizs, 1907. március 20. – április 30. 362-es, vagy 363-as tételszám