Best of Mű-Terem
Czóbel Béla (1883-1976) Monsieur Paquereau, 1930
104

Czóbel Béla (1883-1976)

Monsieur Paquereau, 1930

Olaj, vászon, 81x65 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel