Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Kukovetz Nana (1885-1919) Montmarte-i részlet, 1913 körül
45

Kukovetz Nana (1885-1919)

Montmarte-i részlet, 1913 körül

Olaj, vászon, 62,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kukovetz Nana