33. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Montmartre, 1926
67

Orbán Dezső (1884-1987)

Montmartre, 1926

Olaj, vászon, 41x33 cm
Jelezve balra lent: Orbán Paris 1926
Kikiáltási ár: 650 000 Ft