64. aukció
Korga György (1935-2002) Moribana pirosban
18

Korga György (1935-2002)

Moribana pirosban

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Korga, Jelezve hátoldalon: Moribana pirosban 60x80
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft