4. aukció
Anna Margit (1913-1991) Móric bácsi szombat délelőtt, 1977
115

Anna Margit (1913-1991)

Móric bácsi szombat délelőtt, 1977

Olaj, vászon, 44x22,5 cm
Jelezve hátoldalon: Anna Margit 1977
Kikiáltási ár: 160 000 Ft