6. aukció
Kárpáthy Jenő (1870-1950) Mosás
144

Kárpáthy Jenő (1870-1950)

Mosás

Olaj, vászon, 60,5x81 cm
Jelezve balra lent: Kárpáthy Jenő
Kikiáltási ár: 240 000 Ft