72. Tavaszi aukció
Hikádi Erzsébet Horvátország tengerparti jelenet
173

Hikádi Erzsébet (1911-2008)

Moscenicka III., 1985 körül

Olaj, farost, 60 x 80,5 cm
Jelezve balra lent: Hikádi E
Jelezve hátoldalon: Moscenica III.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– Hikádi Erzsébet és Czene Béla kiállítása, Egry József Terem, Nagykanizsa, 1987. március 5-18., (kat. n.)