30. aukció
Patkó Károly életkép
108

Patkó Károly (1895-1941)

Mosó nők, 1927

Olaj, fa, 49x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1927
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft