Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Stanislav Stückgold (1868-1933) Mosónők a Malomároknál, 1908
57

Stanislav Stückgold (1868-1933)

Mosónők a Malomároknál, 1908

Olaj, vászon, 55x66 cm
Jelezve balra lent: St Stückgold 1908