6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Radák Eszter (1971-) Most jól rendet raktunk és nem találok meg semmit, 2020
1

Radák Eszter (1971-)

Most jól rendet raktunk és nem találok meg semmit, 2020

Olaj, vászon, 100 x 120 cm
Jelezve hátoldalon: Radák 2020
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 600 000 Ft