13. aukció
Bor Pál (1889-1982) Moszkva tér, 1972
192

Bor Pál (1889-1982)

Moszkva tér, 1972

Olaj, vászon, 74,5x61 cm
Jelezve jobbra lent: Bor 72
Kikiáltási ár: 380 000 Ft