Exkluzív téli ajánlat
Nádler István (1938-) Motívum, 1972
62

Nádler István (1938-)

Motívum, 1972

Akril, vászon, 92 x 73 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler 1972

Jelezve hátoldalon: Szabó Attila barátomnak Nádler István Vence 1972