25. aukció
Keserü Ilona (1933-) Motívum, 1976
199

Keserü Ilona (1933-)

Motívum, 1976

Olaj, vászon, 90x60 cm
Jelezve jobbra lent: Keserü
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Kiállítva: Keserü Ilona kiállítása. Csók István Képtár, Székesfehérvár, 1978. október 1. – december 31. katalógus: szám nélkül

Kiállítva és reprodukálva: • Keserü Ilona gyűjteményes kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1983. december 21. – 1984. január 15. katalógus: 26. • Független festmény. Virág Judit Galéria, Budapest, 2007. március 17. – április 7.