62. aukció
Sikuta Gusztáv (1919-1985) Motívumok, 1975
161

Sikuta Gusztáv (1919-1985)

Motívumok, 1975

Olaj, vászon, 15,5x45 cm
Jelezve hátoldalon: Dévényi Ivánnak szeretettel 1975. szept 12. Sikuta Gusztáv
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban Dévényi Iván gyűjteményében