30. aukció
Konok Tamás (1930-2020) Moulin, 1974
65

Konok Tamás (1930-2020)

Moulin, 1974

Olaj, vászon, 50x61 cm
"Jelezve jobbra lent: Konok 74, Jelezve hátoldalon: Konok 1974/11 17. 75004 Paris ""Moulin"" 50x60 cm"
Kikiáltási ár: 550 000 Ft