37. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Mozaik-terv, 1963
164

Barcsay Jenő (1900-1988)

Mozaik-terv, 1963

Olaj, fa, 30x35 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay 1963
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft